O nás

Pohrebná služba MATHE so sídlom v meste Šaľa zabezpečí kompletný servis v oblasti prevozu zosnulého, prípravy zosnulého, vybavenia potrebnej dokumentácie a realizácie poslednej rozlúčky. Našim cieľom je poskytnúť pozostalým maximálne citlivý, ústretový a individuálny prístup v tejto neľahkej životnej situácií.

Počas celého procesu sme v neustálom kontakte s pozostalými. Záleží nám na tom, aby ste boli s poslednou rozlúčkou s vašim blízkym spokojní a preto všetko prispôsobíme vašim potrebám.

Vďaka neustálej komunikácií, opore a zohľadnenia všetkých detailov sme schopní pre vás zabezpečiť široký sortiment služieb, ktoré sú cenovo dostupné pre každého. Voľba je na vás. Zorganizujeme pre vás akúkoľvek poslednú rozlúčku - od ekonomickejšej varianty až po luxusnú poslednú rozlúčku. Vo všetkých ohľadoch kladieme dôraz na želania pozostalých. Pohrebná služba MATHE je vašim spoľahlivým partnerom v ťažkých chvíľach.

Kladieme dôraz na etické zásady, ktoré sú zároveň našimi hodnotami a pravidlami, ktorými sa riadime. Zachovávame si maximálne ústretový a individuálny prístup ku každému jednotlivcovi. Právo na ľudskú dôstojnosť musí byť zachované aj po smrti človeka.

 

 

Rozlúčte sa so zosnulým